Prekių pristatymas

Užsisakant prekes internetu WWW.ELEKTRONIKOSPASAULIS.LT suteikiame galimybę rinktis Jums patogiausią prekių atsiėmimo/pristatymo būdą:

  • Prekės atsiėmimas adresu : Viršuliškių g. 40, Vilnius, LT-05112 PC "MADA", II-aukštas, Parduotuve "ELEKTRONIKOS PASAULIS";
  • Prekės pristatymas Jūsų nurodytu adresu darbo dienomis per 1-5d.d.

Prekių pristatymo kainos:

  • Prekių atsiėmimas adresu : Viršuliškių g. 40, Vilnius, LT-05112 PC "MADA", II-aukštas, Parduotuvė "ELEKTRONIKOS PASAULIS" – nemokamas;
  • Prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu darbo dienomis Lietuvos teritorijoje – 4 Eur

Visos internetinėje WWW.ELEKTRONIKOSPASAULIS.LT parduotuvėje užsakytos prekės klientams pristatomos per 1-5 darbo dienas po apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į internetinės parduotuvės WWW.ELEKTRONIKOSPASAULIS.LT sąskaitą. Išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti, tačiau apie tokią išimtį klientai yra informuojami iš anksto telefonu ar elektroniniu laišku.

Pasirinkus užsakytų prekių atsiėmimą, prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo gauto patvirtinimo, kad užsakymas jau paruoštas. Atsiimant prekes, užsakymą pateikusiam asmeniui būtina su savimi turėti ir darbuotojui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Visos internetinėje WWW.ELEKTRONIKOSPASAULIS.LT parduotuvėje užsakytos prekės pristatomos naudojantis kurjerio paslaugomis - tai garantuoja greitą ir kokybišką prekių pristatymą.

ĮSIDEMĖKITE!

Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.